Realitná maklérka, s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Natália Šultysová

Natália Šultysová

realitná maklérka, majiteľka RK

Я говорить русскийI speak englishIch spreche deutsch

0905 444 402

natalia@realitnamaklerka.sk Maklér má 10 ponúk
Mgr. Patrícia Gerstnerová

Mgr. Patrícia Gerstnerová

realitná maklérka

beszélek magyarulIch spreche deutsch

0908 793 812

patricia@realitnamaklerka.sk Maklér má 24 ponúk
Mgr. Zdenka Belánová

Mgr. Zdenka Belánová

realitná maklérka

hovorím po slovenskyI speak english

0904 777 710

zdenka@realitnamaklerka.sk Maklér má 2 ponuky
Mgr. Danica Chochulová

Mgr. Danica Chochulová

realitná maklérka

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

0950 515 018

danica@realitnamaklerka.sk Maklér má 2 ponuky
JUDr. Milica Molnárová

JUDr. Milica Molnárová

realitný maklér

0917 600 770

milica@realitnamaklerka.sk Maklér má 7 ponúk
Eva Škodová

Eva Škodová

realitná maklérka

0915 297 634

eva@realitnamaklerka.sk Maklér má 0 ponúk
Magdaléna Gondolová

Magdaléna Gondolová

realitná maklérka

I speak english

0944 737 763

magdalena@realitnamaklerka.sk Maklér má 0 ponúk
Mgr. Viera Lejková

Mgr. Viera Lejková

realitná maklérka

Я говорить русскийI speak english

0903 434 595

viera@realitnamaklerka.sk Maklér má 0 ponúk
Zora Makovská

Zora Makovská

realitná maklérka

0903 930 920

zora@realitnamaklerka.sk Maklér má 2 ponuky